Mazgaon Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAAFD1452H1ZT
Call 0804763726986% Response Rate
Send Enquiry







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Glass Thickness | 5 mm |
| Max Service Temp | 250 °C |
| Glass Grade | Toughened |
| Application | Industrial |
| Heat Shock Range | 150 °C |
| Color | Transparent |
| Material | Toughened Glass |
| Brand | Diamond Make |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Transparent. |
View Complete details