Mazgaon Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAAFD1452H1ZT
Call 0804763726986% Response Rate
Send Enquiry








Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Glass Type | Reflex |
| Thickness Of Glass | 17mm thk |
| Glass Material | Borosilicate |
| Types Of Glass | Reflex |
| Thickness | 17 mm |
| Temperature Limit | 200 °C |
| Standard | DIN 7081 |
| Edge Finish | Polished |
| Brand | Imported |
| Application | Industrial |
View Complete details